خانه / دسته‌بندی نشده / هزینه لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت
هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت
هزینه لیزر موهای زائد صورت

 

اگر شما نیز یکی از متقاضیان انجام لیزر موهای زائد صورت و نواحی مختلف بدن هستید ، حتما مطالب زیر را مطالعه فرمایید. (هزینه لیزر موهای زائد صورت پایین صفحه)

رفع موهای زائد صورت و بدن با لیزر :

همانطور که می دانید از بین بردن موهای زائد بدن با دستگاه های مختلف لیزر نیز مانند سایر درمان ها ،دارای درصد موفقیتی میباشد. ممکن است موهای زائد بدن در ناحیه لیزر شده ، بصورت ۱۰۰ درصد نیز با موفقیت انجام شود ولی این درصد ایده آل ترین حالت درمان میباشد. عوامل بسیاری نظیر ژنتیک ، مشکلات و اختلالات هورمونی درمان نشده و یا درمان ناقص ، مصرف گروهی از دارو های هورمونی ، تقویتی و درمانی ، کم کردن وزن ، استرس ، درمان ناباروری ، کیست تخمدان و … ممکن است روی روند درمان تاثیر گذاشته و مانع از درمان با موفقیت ۱۰۰ درصد شوند.

با این حال لیزر موهای زائد در اکثر افراد موفقیتی در حدود ۸۰ درصد ایجاد میکند . این قضیه هیچگونه ارتباطی با نوع دستگاه لیزر موهای زائد و مهارت اپراتور یا پزشک انجام دهتده لیزر ندارد و تنها منشاء آن ماهیت ارگانیسم انسانی می باشد.

درخصوص دائمی بودن درمان موهای زائد با لیزر باید گفت ، این درمان درصورتیکه طول درمان کامل شود و پس از آن انجام شارژ های لیزر به نسبت جوابدهی آن که روی بدن روی بدن هر فرد متفاوت است ( فواصل شارژ ۳ ماهه – ۶ ماهه – ۹ ماهه – ۱ ساله با توجه به جوابدهی آن روی بدن هر فرد ) انجام شود ، دائمی می باشد.

 

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

 

هزینه لیزر موهای زائد صورت در این مرکز به شرح زیر میباشد :

هزینه لیزر موهای زائد صورت کامل ۴۰٫۰۰۰ تومان

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی ۲۰٫۰۰۰ تومان

هزینه لیزر موهای زائد گونه ها ۲۰٫۰۰۰ تومان

هزینه لیزر موهای زائد پشت لب ۱۰٫۰۰۰ تومان

هزینه لیزر موهای زائد چانه ۱۵٫۰۰۰ تومان

و … میباشد .

 

عوارض لیزر موهای زائد صورت :

نفوذ اشعه ی لیزر موهای زائد روی بدن که در حدود ۳ میلیمتر میباشد ، و فقط توانایی از بین بردن ریشه ی موها را دارد لیزر موهای زائد صورت و نواحی دیگر در بدن کوچکترین عوارض و ضرری ندارد.

 

جهت اطلاع از تعرفه لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن به لینک زیر مراجعه فرمایید :

لینک هزینه لیزر موهای زائد بدن

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *