خانه / لیزر موهای زائد بدن / لیزر موهای زائد در غرب تهران
لیزر موهای زائد در غرب تهران

لیزر موهای زائد در غرب تهران

لیزر موهای زائد در غرب تهران

این مطب ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد در غرب تهران محدوده صادقیه ( ضلع جنوب غربی فلکه دوم ) می باشد. 

لیزر موهای زائد در غرب تهران در بسیاری از مراکز لیزر و کلینیک های زیبایی انجام میشو د .  ویژگی های شاخص انجام لیزر موهای زائد در مطب دکتر افشار به شرح زیر می باشد :

رعایت سختگیرانه ترین استانداردهای بهداشتی پزشکی ، استفاده تلفیقی از بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر موهای زائد ، بدون درد و عوارض ، بدون ایجاد سوختگی و لک و …

تصویر لیزر موهای زائد زیر گردن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون لیزر موهای زائد بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید:

  همه چیز پیرامون لیزر موهای زائد 

 

لیزر موهای زائد غرب تهران 

تعرفه ی لیزر موهای زائد در جشنواره تخفیفی مطب به شرح زیر می باشد :

(قیمت ها به تومان می باشد.)

 

تعرفه لیزر موهای زائد بانوان

نواحی  قیمت
تمام بدن ۴۵۰٫۰۰۰
فول بادی کاربردی ۲۵۰٫۰۰۰
پا کامل ۱۸۰٫۰۰۰
ساق پا ۹۰٫۰۰۰
ران پا ۱۰۰٫۰۰۰
کشاله ران ۴۰٫۰۰۰
دست کامل ۹۰٫۰۰۰
بازو ۴۰٫۰۰۰
ساعد ۶۰٫۰۰۰
نیم تنه جلو ( سینه+شکم) ۹۰٫۰۰۰
سینه ۵۰٫۰۰۰
شکم ۵۰٫۰۰۰
خط شکم ۱۵٫۰۰۰
کمر کامل ۹۰٫۰۰۰
گودی کمر ۴۰٫۰۰۰
صورت کامل ۴۰٫۰۰۰
پشت لب ۱۰٫۰۰۰
پیشانی ۱۵٫۰۰۰
چانه ۱۵٫۰۰۰
خط ریش ۱۵٫۰۰۰
گردن ۲۰٫۰۰۰
زیربغل ۳۰٫۰۰۰
بیکینی ۵۰٫۰۰۰
باسن ۵۰٫۰۰۰

تعرفه لیزر موهای زائد مردان

 

نواحی  قیمت
دست کامل ۱۲۰٫۰۰۰
بازو ۷۰٫۰۰۰
ساعد ۹۰٫۰۰۰
نیم تنه جلو ( سینه+شکم) ۱۲۰٫۰۰۰
سینه ۷۰٫۰۰۰
شکم ۷۰٫۰۰۰
کمر کامل ۱۲۰٫۰۰۰
گودی کمر ۵۰٫۰۰۰
پیشانی ۳۰٫۰۰۰
گونه ها ۳۰٫۰۰۰
گردن ۳۰٫۰۰۰
زیربغل ۴۰٫۰۰۰

 

در بالا ویدئو کلیپ کوتاهی از چگونگی انجام لیزر موهای زائد ناحیه ی ساق پا  را مشاهده می نمایید.

 

نحوه وقت دهی در مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران (مطب دکتر افشار) :

وقت دهی بصورت تلفنی می باشد ، لذا خواهشمند است قبل از تشریف فرمایی جهت رزرو وقت حتما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۲۱-۴۴۹۶۲۴۹۹   و  ۲۷۱۹۱۳۷-۰۹۱۲

 

لطفا حدود یک ربع قبل از تایم رزرو شده جهت انجام به موقع و بدون معطلی لیزرتان در مرکز حضور داشته باشید ، چرا که ممکن است در صورت تاخیر ساعت ها منتظر بمانید.

نشانی لیزر موهای زائد در غرب تهران : تهران ، فلکه دوم صادقیه ، ضلع جنوب غربی ، جنب بانک ملت ، برج طلا ، طبقه اول ، واحد ۵

 

  • دسترسی به مترو : دارد
  • دسترسی به اتوبوس و BRT : دارد
  • دسترسی به تاکسی : دارد
  • دسترسی به خیابان اصلی : دارد
لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران با دارا بودن دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد صورت، بدن، ناحیه بیکینی، زیر بغل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

 

از بین موهای زائد زیر بغل با استفاده از لیزر :

درصد قابل توجهی از خانم ها برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل خود از تراشیدن به وسیله تیغ استفاده می کنند که این روش باعث خشک شدن پوست، تیرگی پوست، ایجاد موهای زیر پوستی و خراشیدگی در پوست می شود.

اما زمانی که با استفاده از لیزر موهای زائد زیر بغل را حذف می کنیم و از بین می بریم هیچ کدام از عوارض بالا به وجود نمی آید.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد زیر بغل چگونه باعث از بین رفتن موهای این ناحیه می شود؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه به وسیله لیزر موهای زائد زیر بغل از بین می روند، در واقع این کار به وسیله ی تابیده شدن اشعه های لیزر به فولیکول های مو در ناحیه زیر بغل انجام می شود، این کار باعث تخریب مو از زیر پوست می شود و موهای زائد این ناحیه از بین می روند و بعد از آن روزنه های پوست بسته می شوند . باعث می شود پوست شما بسیار نرم، صاف و یکدست شود.

و خبر خوب این است که دیگر نیازی به تراشیدن موها یا استفاده از وکس یا موم نمی باشد.

 

بنابراین اگر شما هم از موهای زائد زیر بغل خود رنج می برید و می خواهید یک بار برای همیشه آن ها را از بین ببرید ما به شما روش لیزر را پیشنهاد می کنیم.

حذف موهای زائد به وسیله لیزر اثری طولانی مدت دارد و باعث می شود پوستی تمیز و صاف در قسمت زیر بغل خود داشته باشید.

 

برای لیزر موهای زائد ناحیه زیر بغل خود می توانید با شماره های : ۴۴۹۶۲۴۹۹ ۰۲۱ – ۰۹۱۲۲۷۱۹۱۳۷ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۹ شب تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس لیزر موهای زائد در غرب تهران : تهران، فلکه دوم صادقیه، ضلع جنوب غربی، جنب بانک ملت، برج طلا، طبقه اول واحد ۵

 

لیزر موهای زائد چه مزایایی نسبت به روش های دیگر دارد؟

در پاسخ به سوال “لیزر موهای زائد چه مزایایی نسبت به سایر روش ها دارد؟ ” میتوان گفت :همان طور که می دانید از بین بردن موهای زیر بغل به وسیله ی تراشیدن کاری خسته کننده، وقت گیر و خسته کننده است و بهتر است از لیزر برای از بین بردن این موهای زائد استفاده شود و برای زمانی طولانی از شر بریدگی های ناشی از اثر تیغ خلاص می شوید.

 

چه مدت زمان می برد تا موهای زائد از بین برود ؟

معمولا بین ۶ تا ۸ جلسه به فواصل ۱ ماه انجام لیزر برای از بین بردن موها لازم است و پس از تکمیل درمان ، بایستی یک یا دو بار شارژ در سال انجام شود.

توجه داشته باشید که مقدار جذب لیزر در نواحی مختلف بدن یکسان نیست به همین خاطر ممکن است در برخی نواحی درمان سریع تر انجام شود و در برخی نواحی دیگر درمان طولانی تر باشد . و این به معنی ایست موهای زائد در مقابل لیزر نیست .

و دلیل دیگری که ممکن است موجب تاثیر متفاوت لیزر بر بدن شود یا باعث ریزش مو بصورت راه راه یا سکه ای باشد ، این است که موهای بدن همواره در سه فاز رشد ، سکون و ریزش هستند . این امر باعث می شود موهای یک ناحیه ریخته ولی ناحیه ی دیگر حتی ناحیه ی مجاور آن به علت فاز خواب موها نریزد ، تصور غلطی است که انجام لیزر با فاصله صورت گرفته و اپراتور عمدا باعث ایجاد جلسات بعدی درمان میشود . موهایی که در مرحله رشد نبوده اند با لیزر را جذب نکرده اند که به تدریج و طی جلسات بعدی درمان خواهند شد.

آیا سوختگی در لیزر موهای زائد شایع است ؟

خیر – سوختگی از جمله عوارض لیزر موهای زائد می باشد ولی به ندرت ممکن است فردی دچار سوختگی شود . در هر صورت سوختگی با لیزر موهای زائد سوختگی بسیار سطحی بوده و به سرعت و همچنین بدون باقی ماندن اثری از آن رفع می گردد .

 

در بالا ویدپو کلیپ کوتاهی از لیزر موهای زائد در ناحیه ی گونه را مشاهده می نمایید.

 

***************************************

 

با سپاس فراوان از حسن اعتماد شما سروران به این مرکز و مطرح نمودن سوالات بسیار پیرامون لیزر موهای زائد ، در این بخش به مطرح کردن سوالات مشترک شما عزیزان و پاسخ آنها میپردازیم :

آیا لیزر موهای زائد برای غدد لنفاوی خطرناک است ؟

خیر – لیزر موهای زائد فقط قدرت از بین بردن موهای زائد را دارد و اصلا به غدد لنفاوی نفوذی ندارد.

 

آیا لیزر موهای زائد باعث روشن تر شدن پوست می شود؟

ممکن است با رفع ریشه ی مو فرد احساس کند ناحیه لیزر شده روشن تر از قبل شده است ، ولی روشن سازی پوست از مزایای لیزر موهای زائد نمی باشد.

 

آیا لیزر موهای زائد برای بانوان شیر ده خطرناک می باشد؟

خیر – هیچ گونه مانعی برای لیزر موهای زائد برای بانوان شیره وجود ندارد.

 

آیا لیزر موهای زائد توام با درد است ؟

نمیتوان پاسخ قطعی به این پرسش داد . چرا که بستگی به نوع دستگاه و همچنین قدرت کولینگ ( خنک کنندگی ) دستگاه لیزر مورد استفاده دارد. با این حال اکثر دستگاه های پیشرفته و به روز از جمله دستگاه های لیزر موجود در این مرکز مجهز به کولینگ فوق العاده قوی و در نتیجه بدون درد هستند.

با این حال برای استفاده ی افرادی که آستانه درد پایینی دارند میتوان از بی حسی موضعی ( پماد زایلاپی ، اسپری بی حسی و پماد لیدوکایین و … )  استفاده نمود .

 

قرمزی و یا احساس خارش بعد از لیزر موهای زائد بدنم داشتم . به چه دلیل است ؟

ممکن است افرادی پس از لیزر موهای زائد بدن دچار خارش و قرمزی شوند . دلیل این امر میتواند حساسیت فرد نسبت به لیزر موهای زائد باشد و جای هیچ نگرانی ای وجود ندارد. و تا ۲۴ ساعت بعد بر طرف می شود . در این صورت بهترین کار تماس با کلینیک لیزر و مطرح کردن قضیه می باشد تا با راهنمایی پزشک آن مجموعه از پماد مورد نیاز استفاده گردد. خواهشا در خصوص این قضیه از مراجعه و مشورت با سایر پزشکان خودداری و مسئله را بزرگ نکنید ، وجود قرمزی پس از انجام لیزر کاملا طبیعی است  و به سرعت بهبود می یابد.

سلام / موهای بدن من در اثر اپیلاسیون زیر پوستی شده اند ، آیا با استفاده از لیزر موهای زائد موهای زیر پوستی ام رفع میشوند ؟ 

بله – موهای زیر پوستی ایجاد شده در بدن شما در صورت انجام لیزر موهای زائد رفع خواهد شد.

 

با سلام و احترام / من سالهاست برای رفع موهای بدنم از اپیلاسیون استفاده میکنم . با توجه به کرکی بودن موهای بدنم میتوانم از لیزر کمک بگیرم ؟

بله استفاده از اپیلاسیون منعی برای استفاده از لیزر موهای زائد ایجاد نمیکند . فقط بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که تاثیر لیزر بر روی موهای ضخیم به مراتب بیشتر از موهای کرکی می باشد . برای حصول نتیجه ی رضایت بخش و طول درمان کوتاه تر به شما توصیه میشود ، با استفاده از ژیلت به مدت ۲ الی ۳ مرتبه پیش از انجام لیزر موهای زائد بدن تان به ضخیم شدن موها کمک کنید . و همچنین در طول دوره ی درمان تان فقط به وسیله ی ژیلت و یا کرم های موبر استفاده نموده و از روش هایی از قبیل : اپیلاسیون ، اصلاح با شمع ، بند انداختن و … که موجب ضعیف شدن ریشه ی مو می گردد خودداری نمایید.

 

با سلام آیا شما شعبه ای در استان البرز دارید یا کلینیک معتبری در استان البرز می شناسید ؟

با سپاس از حسن توجه و اعتماد شما دوست عزیز ، مطمئنا مراکز معتبر زیادی در سطح کرج و استان البرز وجود دارد . ولی متاسفانه شناختی روی استان و منطقه شما دوست گرامی نداریم . با این حال به علت قرار داشتن استان البرز در غرب شهر تهران ،  لیزر موهای زائد در غرب تهران با توجه به دست رسی آسان به ایستگاه مترو صادقیه این امکان برای مراجعه هموطنان در جای جای استان البرز وجود دارد .

 

من چند جلسه لیزر موی چانه انجام داده ام ولی موهای سفیدم بدون هیچ تغییری باقی مانده است . برای رفع موهای سفید از چه روشی استفاده کنم ؟

لیزر موهای زائد قدرتی در از بین بردن موهای سفید ندارد . بایستی در مشاوره و ویزیت اولیه ی قبل از لیزر در این خصوص توضیحات لازم را پزشک مجموعه ای که به آن مراجعه کردید متذکر می شدند. شما میتوانید با استفاده از روش الکترولیز اقدام به رفع موهای زائد سفید خود نمایید .

 

همچنین ببینید

هزینه لیزر موهای زائد صورت

قیمت لیزر موهای زائد بدن و صورت

قیمت لیزر موهای زائد بدن و صورت قیمت لیزر موهای زائد بدن و صورت بصورت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *