تزریق ژل
تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل

اکثر انسان ها از بدو تولد و بصورت مادر زادی دارای لب های کوچک و نازک ، صورت هایی استخوانی هستند . و همچنین با بالا رفتن سن و عواملی دیگر در نواحی مانند خط خنده و خط اخم فرو رفتگی هایی ایجاد میشود . امروزه افرادی که از فرم صورت خود رضایت ندارند با تزریق فیلر ( پر کننده ) که آن را در ایران بنام ژل می شناسند ، با قرینه سازی و زاویه دار کردن صورت ، و فرم دهی و پر کردن گونه هایشان فرم صورت خود را به شکل دلخواه تغییر می دهند  . و همچنین افرادی که دارای لب هایی نازک یا غیر قرینه هستند میتوانند با تزریق ژل لب ، لب هایی زیباتر و مناسب تر با فرم صورت شان ایجاد کنند.

 

تزریق ژل
تزریق ژل لب

 

بهترین نوع و بهترین مارک ژل برای تزریق لب ، گونه ، چانه و … کدام است ؟ چرا ؟

تقریبا این سوال تمامی افرادی که تمایل به تزریق ژل در صورت خود دارند می باشد . به همین خاطر ابتدا به توضیح انواع پر کننده ها ، مدت زمان ماندگاری ، عوارض و … می پردازیم تا با جمع بندی و بررسی تمام جوانب به بهترین شکل به این سوال پاسخ بدهیم .

 

ژل های دائمی :

ژل هایی هستند که از ماده ای به نام PMMA تشکیل شده اند . این نوع از ژل ها به علت اینکه از مواد سازگار با بدن ساخته نشده اند جذب نمیشوند . این ژل ها خاصیت جا به جایی و گلوله گلوله شدن را به مرور زمان دارند به همین جهت مناسب تزریق در نواحی لب و زیر چشم نیستند . معمولا از این قبیل ژل ها در نواحی ای از صورت که دارای پوست ضخیمی می باشد (مانند ناحیه ی خط خنده ) استفاده میکنند. ژل هایی که در دسته ی ژل های دائمی قرار دارند ماندگاری شان معمولا بین ۳ تا ۵ سال است.

ژل های نیمه دائمی :

ژل های نیمه دائمی از دسته اسید پولی لاکتیک هستند و طول ماندگاری شان حدود یک سال و نیم می باشد . از عوارض این ژل ها میتوان به گلوله گلوله شدن آن اشاره کرد .

ژل های موقتی :

فیلرهای بر پایه ی کلاژن ، فیلر های بر پایه ی هیالورونیک اسید

فیلر های بر پایه ی کلاژن :

کلاژن یک نوع پروتئین در بدن است . این نوع از ژل ها از اولین مواد پر کننده ای بودند که به عنوان ژل برای حجم دهی روانه ی بازار شدند. این نوع ژل ها بایستی قبل از تزریق تست شوند (مانند پنی سیلین ) چون به احتمال خیلی ناچیز در حد ۱ % ممکن است حساسیت ایجاد شود . ماندگاری و دوام این ژل ها حدود ۶ ماه می باشد.

 

فیلرهای بر پایه ی هیالورونیک اسید :

هیالورونیک اسید در واقع نوعی قند طبیعی در پوست است . که باعث پری پوست و انعطاف پذیری آن می گردد. از آنجا که هیالورونیک اسید قابلیت اتصال به آب را دارد ، در هنگام تزریق به پوست موجب نرم تر شدن ، حجم گرفتن و همچنین هیدراته شدن آن ناحیه می گردد. همانطور که میدانید با افزایش یافتن سن پوست دچار افتادگی ، شل شدن و به وجود آمدن چین و چروک و کاهش حجم آن میشود . مهمترین علت به وجود آمدن این تغییرات در پوست ، کاهش هیالورونیک اسید موجود در آن است. همچنین به علت حاصل شدن بهترین نتایج زیبایی این نوع ژل یا فیلر محبوب ترین پر کننده در سراسر دنیا استفاده میشود.

از نظر میزان ماندگاری این نوع از فیلر ها (ژل ها ) ماندگاری در حدود ۹ ماه تا ۱ سال را دارا می باشند.

از نظر میزان درد به هنگام تزریق نیز ، علاوه بر این که قبل از تزریق ناحیه بی حس می گردد در خود مواد نیز لیدوکائین وجود دارد که باعث کمترین احساس درد می شود.

 

 

جمع بندی :

با توجه به بررسی انواع فیلر ها و همچنین نظر اکثر پزشکان بهترین نوع فیلر ،فیلر های موقتیبر پایه ی هیالورونیک اسید می باشد.

 

تزریق ژل
تزریق ژل

 

علاوه بر مواد با کیفیت و قیمت مناسب ، مهارت پزشک بسیار حائز اهمیت می باشد . خدمات زیبایی در این مرکز توسط آقای دکتر عسگری با ۲۰ سال سابقه درخشان انجام می شود.

نظر به حال زیباجویان گرامی ، ویزیت پزشک کاملا رایگان می باشد .

 

خواهشمندیم قبل از مراجعه با شماره های زیر تماس حاصل نموده و اقدام به تعیین وقت نمایید .

 

شماره های تماس :

۰۲۱-۴۴۹۶۲۴۹۹   و    ۲۷۱۹۱۳۷-۰۹۱۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *